DingDog – aplikacja na smartfony

Niedawno opisywałem aplikacje na smartfony pomagającą wyszukiwać osoby z naszej okolicy, chodzące na spacery psem. Dzisiaj: podobna aplikacja na tapecie. DingDog jest właśnie stworzone do tego celu. Jest to spacerowy, psi portal społecznościowy i w przeciwieństwie do opisanego wcześniej poprzednika posiada większą ilość opcji. Możemy między innymi wyszukiwać znajomych po imieniu, nazwisku, emailu, miejscu zamieszkania i wielu, wielu innych kryteriach. Dzięki dodaniu ich do listy w każdej chwili możemy się dowiedzieć, kiedy dana osoba wychodzi na spacer ze swoim pupilem (oczywiście jeśli ta osoba oznaczy ten spacer).

Nasz profil również jest dosyć rozbudowany. Możemy wprowadzić swoje dane osobowe, dane psa czy ulubione miejsca na spacery. Niestety jest pewne niedociągnięcie, mianowicie nie ma możliwości ręcznego wpisania rasy psa, a nie wszystkie rasy są dostępne na liście umieszczonej w aplikacji – mojego psa nie ma!

Poza tym aplikacja pozwala na połączenie się z portalami społecznościowymi takimi jak facebook czy twitter. Dostępna jest również mapka, dzięki której możemy sobie obejrzeć nasze trasy spacerów.

Jeśli szukacie czegoś, co pomoże Wam nawiązać nowe znajomości i pospacerować z nowymi, nieznanymi do tej pory psami, ta aplikacja jest stworzona dla Was. Polecam! Tutaj LINK.