DOGEST – aplikacja na smartfony

Zapraszam do zapoznania się z nową, psią aplikacją na smartfony: Dogest. Jest to program przeznaczony dla posiadaczy psów, którzy chcieliby się umawiać na spacery w swojej okolicy z innymi psiarzami. Jak na razie jest to prosta aplikacja, w której mamy możliwość dodania zdjęcia swojego psa, jego wagi, wieku i płci. Możliwy jest również krótki opis naszego czworonoga. Program wyszukuje spacery w zdefiniowanej przez nas odległości od naszego domu bądź miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy (jak na razie jest to obszar maksymalnie 10 km). Możemy również sami „stworzyć” taki spacer i czekać, aż ktoś się do niego przyłączy.

Jak widać jest to dosyć prosta aplikacja, która nie ma zbyt wielu użytkowników, przez co jej funkcjonalność jest na razie niewielka. Pomysł jednak uważam za bardzo udany i bez wątpienia będzie to świetny sposób na znalezienie swojemu pupilowi nowych kumpli, jeśli tylko się bardziej rozwinie. Dlatego też zachęcam do ściągania i używania: Dogest Google Play