Jamnikowate łączcie się

Posiadasz jamnika lub psa do niego podobnego? A może jesteś fanem tej rasy? Lub po prostu uwielbiasz spacery w towarzystwie gromady psów? Jeśli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź jest pozytywna, koniecznie dołącz do Śląskiego Klubu Jamników. Spacery są organizowane raz na dwa tygodnie w okolicznych lasach – tym razem (tj. wczoraj) spotkanie miało miejsce w Miechowickiej Ostoi Leśnej.

Dziękuje Klubowi za możliwość udostępnienia zdjęć i mam nadzieję, że spotkania będą dalej systematycznie organizowane.

Chciałbym jeszcze dodać, że poza możliwością ciekawego spędzenia czasu wolnego w miłym, ludzko – psim towarzystwie, takie spotkania są świetnym sposobem na socjalizacje psa. Poznanie innych czworonogów i kontakt z nimi bez wątpienia rozwija pewność naszego pupila, co w efekcie poprawia jego stosunki z innymi psami również na normalnych spacerach. Dlatego jeśli jesteś właścicielem psa, który nie przepada za innymi przedstawicielami swojego gatunku, koniecznie udaj się z nami na spacer, a jamnikowate pomogą mu przełamać lody.

I na koniec kilka zdjęć: