Prawie niezniszczalne zabawki

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić świetną zabawkę dla psa z serii „tych niezniszczalnych”

Nie jest to pierwsza „nieśmiertelna” zabawką jaką kupiłem swojemu psu. Jednak poprzednie szybko zakończyły swój żywot, dlatego też kupując tą gumową kość, do trwałości zabawki podszedłem z dystansem.

Leo nową zabawkę przyjął z wielkim entuzjazmem, przecież każda nowa rzecz do rozerwania to świetna zabawa. Dodatkowo zachęcił go fakt, że do tej kości można włożyć smakołyki, które jest dosyć trudno wyciągnąć. Nie próżnując wziął się do roboty i… pomimo wszelkich starań zabawka dalej żyje! Ani gryzienie, ani szarpanie, żadna taktyka nie okazała się skuteczna (powyższe zdjęcia są zrobione po około tygodniu intensywnego gryzienia). Gumowa kość okazała się bardzo wytrzymała i nie nosi żadnych śladów użytkowania.

Producent na opakowaniu obiecuje dożywotnią gwarancję. Nie wiem jak to się ma w praktyce, ale trzeba przyznać, że brzmi dobrze i zachęca do kupna.

W porównaniu do innych „niezniszczalnych” zabawek, ta producenta Dog Fantasy z serii Good Rubber ma dosyć przystępną cenę. Wadą natomiast jest słaba dostępność produktu. Ja zabawkę kupiłem w sklepie zoologicznych sieci „Meduza”. Szukając jej w internecie, udało mi się te zabawki odszukać jedynie na stronkach naszego południowego sąsiada: LINK

Jeżeli masz w domu psa, który niszczy wszystko, co wpadnie mu do pyska, koniecznie zainwestuj w zabawki z serii Good Rubber. Bez wątpienia zajmie to Twojego psa na długie godziny. Polecam!

  • Niezniszczalne ale jakie ładne przy tym, pozdrawiamy 🙂